Anjeza trashë gishtat për të dobësuar belin (FOTO)

21:54 | 2 Gusht 2017

Këngëtarja Anjeza Branka ka befasuar me një foto.

Ajo ka postuar një foto në Instagram dhe ka tërhequr vëmendjen, shkruan arbresh.info.

Kjo ngase duke dashur të dobësoj belin ka trashur gishtat.

Për më shumë shikoni si i ka dështuar ‘photoshopi’./Arbresh.info

anjeza

 

Lajmet më të lexuara

Të ngjashme