Angela Martini publikon foto intime me burrin e saj

15:07 | 22 Maj 2019

Jetën pas martesës dhe largimin nga modelingu, Angela Martin e pasqyron kohët e fundit në rrjetet sociale.

Bukuroshja shqiptare sjell shpeshherë imazhe dhe video të ndryshme në llogarinë personale në Instagram, shkruan portali arbresh.info.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjete sociale ku është shfaqur tejet e lumtur krahas bashkëshortit të saj rumun Dragos Savulescun, ata dukeshin tejet të dashuruar në krah të njëri-tjetrit.

Theksojmë se zeshkania ka vite që është martuar me milionerin dhe kineastin rumun, Dragos Savulescun.

Ndryshe, vitin e kaluar ish-modelja u certifikua si trajnere jete (një person që ndihmon njerëzit për të arritur qëllimet e tyre dhe që i këshillon për ndryshimet që duhet të bëjnë në jetë) dhe më pas u bë producente filmi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara