Amber Rose flet për Khole Kardashian,thotë se nuk e urren atë

12:06 | 18 Mars 2015

Zënka e Kim Kardashian-it dhe Amber Rose ishte e shumë përfolur në të gjitha mediet botërore.

Në këtë zënkë ishte e përfshirë edhe motra e Kimi-t,bukuroshja Khole Kardashian.

Gjithë kjo zënkë kishte filluar në “Twitter” , ku Khloe e ka prekur Rose-in në të kaluarën e saj jo të pastër .

Kjo e fundit ka pasur një kundër përgjigje shumë te fortë, ku thoshte se nuk e kupton përse Khole ka bërë një koment të tillë për të, kur e din se motra e saj është bërë e famshme përmes një video ‘’heard’’ me RAY J.

Megjithë, pavarësisht të gjithave, Amber ka deklaruar se nuk e urren Kholen.
‘’Nëse do ta urreja do të sillesha ndryshe me të’’, ka thënë bukuroshja.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara