Almeda Abazi publikon fotografinë e parë me djalin

23:08 | 21 Maj 2019

Prezantuesja, dhe njëherësh këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, javë më parë u bë nënë e një djali. Ajo dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman, mirëpritën fëmijën e parë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Efehan.

Ndonëse kanë kaluar disa javë prej se është bërë nënë, Abazi tani për herë të parë ka publikuar një imazh me djalin në momentin kur e mori në krah.

“Menjëherë pas lindjes, momenti kur për herë të parë e morën në krah engjëlin tonë”, ka shkruar ajo në Instagram./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara