Almeda Abazi fqinje me Lindsay Lohan dhe Iggy Azalea

14:50 | 7 Dhjetor 2015

Megjithëse në mediat turke u përfol se lidhja e tyre është ftohur, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe ylli i filmit turk Tolgahan Sayışman duket se janë më të dashuruar se kurr.

Këtë e konfirmoi edhe Almeda gjatë pjesëmarrjes së saj në festivalin Kënga Magjike ku për herë të parë pranoi hapur lidhjen me aktorin turk.
Pas një viti lidhje çifti i famshëm ka blerë një vilë lukzose në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe si duket që të dy synojnë Hollywood-in.
Kjo shtëpi, e cila sipas mediave kap vlerën prej 1 milion e 200 mijë dollarë është afër shtëpive të dy yjeve botërore, Lindsay Lohan dhe Iggy Azalea dhe gjysmën e parave i ka siguruar Almeda me angazhimet e saj në serialin “Sylejmani i madhërishëm”.
Bukuroshja shqiptare u shpall Miss Shqipëria në moshën 15 vjeçare ndërsa i dashuri i saj më herët ka qenë i martuar me Miss Turqia.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara