Alketa Vejsiu do të prezantojë në festivalin e njohur evropian

15:22 | 14 Janar 2020

Ajo është moderatore shumë e dashur nga publiku dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale.

Alketa Vejsiu, thotë se kjo është dita më e lumtur e karrierës së saj pasiqë ka marrë një ftesë të veçantë nga drejtuesit e Sanremos, shkruan portali arbresh.info

Moderatorja është ftuar në mesin e emrave të njohur siç janë: Monica Bellucci, Antonella Clerici, Georgina Rodriguez, e shumë të tjerë.

Pasi mori këtë lajm, Alketa është emocionuar tejmase dhe thotë se po qan me lot gëzimi dhe se kjo është dita më e lumtur e karrierës së saj.

“Po qaj me Lot Gezimi!
Eshte dita me e lumtur e karrieres sime!
Faleminderit Shqiperia.
Faleminderit Itali.
Faleminderit Nr 1 @luciopresta @giovanna_e_amadeus
Farë nderi. Unë nuk mund ta besoj atë❤️
Sanremo 2020, edicioni 70!”, ka shkruar ajo.

Edicioni i 70-të i Festivalit të Sanremos do të mbahet nga 4 deri më 8 shkurt. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara