Albëria ‘sfidon’ vajzat e reja

00:38 | 16 Nëntor 2019

Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosoare.

U bë pjesë e skenës para shumë kohëve dhe përherë ishte e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Albëria është shumë e komentuar sidomos për pamjen e saj.

Ndonëse është gjyshe, Albëria gjithmonë e shohim tejet tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Me këtë pamje Albëria po sfidon të gjitha.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara