Alban Skënderaj publikon foto me Miriamin dhe vajzën nga plazhi

11:01 | 30 Qershor 2020

Çifti i njohur, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kanë qenë gjithmonë shumë të pëlqyer për publikun.

Ata kanë sjell shumë duete së bashku që gjithmonë janë pritur mirë, ndërsa vazhdojnë të jenë mjaft të ndjekur edhe në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Albani së fundi ka publikuar një foto tejet të bukur pranë vajzës dhe Miriamit në plazh.

Ndryshe, Cani vazhdon të sjellë imazhe të ndryshme me familjen e saj.

Kështu të paktën duket përmes postimeve në rrjete sociale, ku përpos projekteve, ajo tregon përmes imazheve përditshmërinë e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara