Alban Skënderaj dhe Miriam Cani publikojnë një imazh të veçantë

23:42 | 1 Qershor 2020

Albani dhe Miriami e kanë publikuar foton me të cilën do t’ua rrëmbejnë zemrën.

Sot është Dita Ndërkombëtare e fëmijëve.

Dita e Fëmijëve shënohet më 1 qershor në mbarë botën, pasi në këtë datë është mbajtur Konferenca Botërore e Mirëqenies së Fëmijëve në Gjenevë, në vitin 1925.

Me këtë rast emrat e njohur të estradës kanë publikuar foto të fëmijëve të tyre e Alban Skënderaj dhe Miriam Cani e kanë zgjedhur një të veçantë.

“Gezuar 1 qershorin te gjithe femijeve ane e mbane. Esenca dhe ngjyrat e kesaj bote ❤️”, ka shkruar Albani./aktuale/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara