Aktorja e vetme që u vesh me pantallona në ‘Oscar’

13:29 | 5 Mars 2018

Emma Stone është cilësuar aktorja më e paguar për vitin 2017 nga revista prestigjioze ”Forbes”.

Aktorja e njohur, që mori çmimin ‘Oskar’ për filmin La La Land në shkurt.

Emma Stone u rikthye sërish këtë vit në tapetin e kuq, por shumë më ndryshe se një vit më parë.

29-vjeçarja u paraqit në Teatrin Dolby në Hollivud të dielën, e veshur me një kostum të Louis Vuitton për shfaqjen e çmimeve.

E veshur me një xhaketë vishnjë, Emma kishte një fjongo rozë në belin e saj të hollë që e kishte kombinuar me pantallona të thjeshta të zeza dhe taka po të zeza. Ajo dukej mjaft bukur.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara