Aktorja e njohur në krahët e aktorëve Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt

18:20 | 23 Korrik 2019

Aktorja e njohur 29 vjeçare Margot Robbie është shfaqur së bashku me 2 veteranët hollivudian aktorët Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprio në Los Anxhelos, në premierën e filmit të mjeshtrit Tarantino me titull ‘Once Upon a Time In Hollywood’.

3 yjet e Hollywood-it u shfaqën së bashku në teatrin kinez TCL në Los Anxhelos të hënen mbrëma në premierë.

Margot 29 vjeçare, Leonardo 44 dhe Brad 55 luajnë rolet ‘Sharon Tate’, ‘Rick Dalton’ dhe ‘Cliff Booth’ duke udhëhequr një zhvillim magjepsës në filmin më të ri.

 

 

Filmi do të lansohet gjerësisht me 26 korrik dhe pritet të fitojë deri në 50 milion dollarë në fundjavën e hapjes.

Filmi i fundit i Tarantinos, në vitin 2012 ‘Django Unchained’ kishte gjithashtu pjesëmarrës Leonardo DiCaprion dhe kishte arketuar mbi 38 milion dollarë në fundjavën e hapjes.

Në paraqitjen e aktorëve ra në sy pamja magjepsëse e aktores australiane e cila luan rolin e ‘Sharon Tate’  në filmin që do të lansohet.

E veshur me një fustan të bardhë ajo ka shkëlqyer.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara