Aktorit i ofrohet skena të masturbojë një qenush (VIDEO)

20:08 | 4 Gusht 2017

Të jesh pjesë e kastit të një projekti filmik mund të jetë një nga eksperiencat më të bukura e më të mira që të ofrohet ndonjëherë.

Ama, mendohu dy herë sepse mund të të qëllojë një rol ku të duhet të masturbosh një qen.

Dhe për fatin e keq të Robert Pattinson, ky rol i ra atij!

Bëhet fjalë për filmin “Good Time”, ku Pattinson kishte rolin e një djali, i cili në jetën e mëparshme ishte një qen. E pas vdekjes u rilind si një njeri që mund të kontrollonte mendjet e qenve. Ok, deri këtu nuk ka asgjë të keqe.

Ama, në një intervistë për “Jimmy Kimmel Live”, aktori i njohur është shprehur se në një prej skenave do t’i duhej të masturbonte një prej qenve, domethënë me dorën e tij të prekte organin gjenital të qenushit.

Sigurisht, Robert nuk kishte pranuar, por skenën e xhiroi me një organ gjenital fals.

E në fund skena u pre në montazh dhe nuk u transmetua kurrë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara