Aktori i njohur bëhet për spital (FOTO) | arbresh.info
ryannnnn_1500304708-5334187

Aktori i njohur bëhet për spital (FOTO)

Aktori i famshëm, Ryan Phillippe duket të ketë pësuar një incident.

Philippe, nga spitali ka publikuar disa fotografi nga shtrati i ti.

Bazuar në paraqitjen e tij, ai vërehet të ketë marrë lëndime në këmbën e tij.

“Unë do të jem ok dhe e vlerësoj shqetësimin tuaj”, u është drejtuar ai fansave të tij me postimin e radhës.

Arsyet e këtij incidenti ai nuk i ka treguar ende.

ryan1_1500304639-9553953 ryannnnn_1500304708-5334187

 
Leave a Reply