Agon Amiga, Soni Malaj dhe Daim Lala së shpejti me këngë të re

21:59 | 10 Korrik 2019

Agon Amiga, sot njoftoj fansat e tij se do të vij në bashkëpunim me dy këngëtar shumë të pëlqyer të estradës sonë.

“Soni Malaj, Agon Amiga dhe Daim Lala, ‘Të fala’, së shpejti”, ka shkruar Amiga në postimin e tij të ndarë me ndjekësit në Instagram.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara