Agnesa Vuthaj publikon një fotosesion në ditët e karantinës

10:43 | 25 Mars 2020

Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë një prej personazheve më të ndjekura dhe me më ndikim në rrjetet sociale.

Dhe bukuroshja nga Istogu vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron 177 mijë ndjekës, teksa nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat e saj, shkruan portali arbresh.info

E në ditët e karantinës Agnesa shfaqet e buzëqeshur, në fotografinë e dytë bukuroshja shfaqet në disponim tepër të keq.

 

View this post on Instagram

 

#quarantine mood #day1 vs #day13 #swipeleft 📸 @shenollzehri

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Zeshkania tashmë njihet për sukseset e saj të shumta, gjersa së fundmi ishte bërë pjesë e një projekti të veçantë në Hollywood.

“I’m Standing With You” nga Warren Diane këndohet në gjashtë gjuhë, flitet në 15 dhe shkruhet në 23, ndërkohë që në mesin e shumë yjeve në shqip vjen e interpretuar nga Agnesa Vuthaj. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara