Afrona Dika për Bleron: Burri im i bukurosh

21:13 | 8 Tetor 2019

Afrona Dika pranë një fotografie ka thënë se e ka bashkëshortin e bukur.

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika, nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ka shkruar diçka për burrin e saj.

Një foto të shkëputur nga nata e tyre më e rëndësishme, ajo kur e kurorëzuan dashurinë, Afrona e ka falënderuar Labin për kostumin e Bleros dhe ka thënë se burri i saj është i bukur.

“Burri im i bukurosh”, ka shkruar Afrona ndër të tjera pranë fotografisë./blic/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara