Afrona dhe Blero në distancë për shkak të koronavirusit, ndjejnë mall për njëri-tjetrin

15:09 | 25 Mars 2020

Modelja e njohur shqiptare, Afrona Dika, është një personazh mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo është aktive çdo ditë, duke ndarë me ta momente të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Afrona e cila prej vitesh jeton në Zvicër ka shprehur mallin që po ndjenë për bashkëshortin e saj përmes një postimi në Instagram.

Në një  fotografi ku shihet në krahët e Bleros, ajo ka shkruar :

“Më mungon”.- ka shkruar Afrona në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe Blero dhe Afrona u martuan në shtator të vitit që lamë pas në plazhin e Shëngjinit./ arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara