Afërdita në pushime me të dashurin (Foto)

19:36 | 21 Qershor 2015

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është shumë e dashuruar dhe e lumtur për këtë.

Ajo ishte në lidhje me këngëtarin Shpat Kasapi, por që kohë më parë u ndanë dhe ajo gjeti menjëherë një të dashur të ri.

Ajo poston fotografi në rrjete sociale me të, ku e shfaq dashurinë për të. Këtë herë përmes fotos së fundit të postuar në Instagram, këngëtarja na ka treguar se po i shijon pushimet me të në Kroaci.

‘Nga Kroacia me dashuri (Fron Croatia with love)”, ka shkruar ajo sipër fotos me të dashurin.

jhhhh

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara