Afërdita Demaku flet për raportet me koleges e skenës

17:03 | 28 Korrik 2019

Tash e saj dekada na ka argëtuar me zërin e saj.

Është kjo këngëtarja e muzikës popullore Afërdita Demaku, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ka realizuar një intervistë me të me detaje ekskluzive nga jeta dhe karriera e saj.

Ajo po ashtu foli edhe për raportet me koleget e estradës.

Çka mendon ajo për konflktin virtual mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behluli.

Detajet i sjell intervista e mëposhtme./arbresh.info/

 

https://www.youtube.com/watch?v=TaSJlhdfx6s

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara