Afërdita dedikim special bashkëshortit në përvjetorin e dytë të martesës

18:55 | 29 Qershor 2020

Afërdita Dreshaj i ka bërë dedikimin special burrit të saj.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, hokeisti çek, Jakub Kindl, para dy vitesh e kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.

Çifti kishin organizuar një dasmë të madhe në Miami të Floridas.

Sot në përvjetorin e dytë Afërdita ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar personin e saj të zemrës.

“Sot para dy vitesh të thash ‘po’ përgjithmonë. Të dua më shumë sesa fjalët mund ta thonë ndonjëherë. Gëzuar përvjetorin dashuria ime”, ka shkruar Afërdita në Instagram.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara