Adrola Dushi zbulon këmbët e gjata

22:53 | 14 Mars 2019

Modelja e njohur nga Shqipëria, Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj natyrale.

Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet e thjeshtë dhe natyrale.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi paksa provokative.

Dushi ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj, më konkretisht këmbët e gjata.

Megjithëse nënë e një djali, e bukura shqiptare po arrin të mbahet në super formë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara