Adriana Lima ndahet pas një viti (FOTO)

13:56 | 9 Mars 2017

Ylli i ‘Victoria’s Secret Adriana Lima është përsëri single.

Ajo i ka dhënë fund lidhjes së saj me Julian Edelman, pas 1 viti, shkruan arbresh.info.

Sipas  E!News ajo dhe lojtari i futbollit amerikan Julian janë ndarë pak përpara ceremonisë së çmimeve Oscar.

Arsyeja sipas disa mediave britanike ishte se çifti ka hasur në probleme.

Kjo për shkak të mospërputhje axhendash që bëhej shkak për zënka mes tyre./Arbresh.info

al

Lajmet më të lexuara