Adelina Tahiri nuk mërzitet

14:28 | 19 Mars 2015

Këngëtarja Adelina Tahiri duket së është duke kaluar kohë shumë të mirë.

Ajo është frekuentuese e rregullt e lokaleve të natës.

Edhe pse këngëtarja i dha fund lidhjes së saj me djaloshin nga Shqipëria,duket se nuk mërzitet aspak,ajo del dhe argëtohet me shokë e shoqe,duke mos u brengosur për asgjë./arbresh.info/

1_6478

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara