Adelina Emini publikon këngën e re (Video)

13:17 | 16 Korrik 2015
Këngëtarja Adelina Emini ka lansuar këngën më të re me videoklip.
‘Afër meje’ një këngë verore sjell Adelinën të freskët për këtë sezonë.

Kënga ka tekst të Lyrical Son dhe muzikën nga Alandy ndërsa Adelina duket shumë bukur në videoklip me stilimin e Teuta Matoshi Duriqi.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara