Adelina Berisha publikon këngën e re “Loti im”

21:02 | 16 Nëntor 2019

Adelina Berisha është një prej artisteve atraktive shqiptare që veçohet për figurën e saj trupore.

Ajo para disa çastesh publikoi këngën më të re “Loti im”, të cilën e realizoi edhe me videoklip. Muzikën e këngës ia bëri Irkenc Hyka ndërsa tekstin Petro Xhori, shkruan portali arbresh.info

Si gjithmonë, Adelina mahnit me dukjen e saj edhe në videon muzikore të projektit të saj më të ri.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit ishte “Coco” në bashkëpunim me Egoo, dhe u prit shumë mirë nga publiku./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara