Adele: Ato po thithin gjakun tim (VIDEO)

08:41 | 7 Mars 2017

 Këngëtarja Adele njihet për zërin karakteristik që ka.

Së fundmi në një koncert asaj i ka ndodhur diçka jo e mirë, shkruan portali arbresh.info.

Ajo është sulmuar nga mushkonjat në një koncert.

“Ato po thithin gjakun tim. Ato po mundohen të më vrasin. Ato janë këtu gjithë kohës”, ka thënë Adele.

Këngëtarja 28-vjeçare ka filluar turneun e saj dhe natën që kaloi ishte në Brisbane./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara