A ju kujtohet kur Çiljeta u ngjit me vello në skenë? (VIDEO)

23:27 | 2 Gusht 2017

Ishte viti 2008 kur Çiljeta publikoi baladën ‘Dorëheqja’.

Me këtë projekt ajo mori pjesë në festivalin ‘Top Fest 5’, shkruan arbresh.info.

Teksti ishte i shkruar nga Aida Baraku dhe fliste për ndarjen e një çifti.

Në këtë paraqitje Çili u ngjit në skenë me vello të bardhë sikur të martohej në ato momente./Arbresh.info

 

Lajmet më të lexuara