A flasin mes vete Engji Salihu dhe Gresa Behluli?

17:15 | 10 Nëntor 2017

Engji Salihu një emër i ri në skenë.

Ajo karrierën e nisi bashkë me nënën e saj këngëtaren Shyhrete Behluli, shkruan arbresh.info.

Prishja e marrëdhënieve të Shyhretes me Shkurte Fejza ka bërë bujë të madhe.

E, Engji për emisionin n’ZOOM zbulon raportet e saj me vajzën e Shkurtes Gresës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara