A e dini se ‘Kerimani’ në jetën reale është shumë seksi (FOTO)

17:40 | 23 Mars 2017

Në serialin ‘Fate të lidhura’ ka një rol qesharak dhe interesant, pasi njihet si llafazane.

Por, në jetën reale, aktorja Nursel Kose që njihet në film si Kerimani është krejt ndryshe.

Në rrjetet sociale ajo poston fotografi të ndryshe nga ku shihet se Kerimani është një aktore e shkëlqyeshme dhe personaliteti i saj nuk ka aspak lidhje me atë të filmit, madje duket tejet elegante në setet që i bën!/Arbresh.info

nursel-kosejtrdwi1vqeymgugpnrnqvw paramparca-keriman-nursel-kose-biyografi keriman_1490280677-4028493 keriman1_1490280682-7250275 keriman3_1490280688-111968

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara