A e dini se “Feridja” dhe “Sulltani” janë të martuar, ja sa fëmijë kanë bashkë

08:11 | 1 Gusht 2017

Imazhe nga përditshmëria e çiftit të njohur turk Aktorë të ndryshëm turk, me rolet e tyre fituan zemrat e publikut anë e mbanë trojeve shqiptare e madje dhe më gjerë.
Sigurisht se të gjithë adhuruesit e serialit, “Shekulli i madhërishëm” e mbani mend sulltanin, protagonistin e këtij seriali në rolin e të cilit luan aktori, Halit Ergenç.

E në rast se nuk e keni ditur, ai në jetën reale është i martuar me aktoren e bukur turke, Bergüzar Korel e cila njihet për rolin e saj si ‘Feridja’ në serialin “Ezeli”.

Çifti bashkarisht kanë dy fëmijë. Ndryshe, kujtojmë se këto dy seri televizive janë shfaqur në RTV 21. Do t’ju sjellim disa fotografi nga jeta e përditshme bashkëshortore e çiftit të njohur.

1_1501564780-7285278-1 2_1501564783-4327433

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara