A do të bëhen prindër Gupse Özay dhe Barış Arduç?

15:54 | 17 Tetor 2020

Para 3 muajsh çifti i aktorëve Baris dhe Gupse vendosën të martoheshin dhe organizuan dasmën e tyre.

U aludua gjithashtu që Gupse ishte shtatzënë dhe se aktorët do të bëheshin prindër. Por Özay bëri një deklaratë e cila i ra si bombë shtypit.

Gupse dhe Baris u martuan në Qershor me një ceremoni në hotelin ku po pushonin në Çeşme. Pavarësisht që u hapën thashetheme që lidhja e çiftit pësonte ndarje herë pas here u tha nga shtypi rozë që pas 6 viteve lidhjeje çifti më në fund po prisnin një fëmijë.

Ishte aktorja 36 vjeçare Gupse ajo që i mohoi këto thashetheme duke u shprehur:

“Nuk jam shtatzënë, por do doja shumë të isha!”/tring

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara