5 vite dashuri, Almeda i përmblodhi të gjitha në foton më të ëmbël me Tolgahan

01:54 | 11 Dhjetor 2019

Aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe partneri i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, në muajin maj të këtij viti u bënë prindër për herë të parë. Dashuria e tyre u bekua me një vogëlush, të cilin e quajtë Efehan. Në rrjete sociale, Almeda dhe Tolgahan ndajnë vazhdimisht momente të ëmbla me njëri-tjetrin, duke treguar se në kaq vite bashkë, ndjenjat kanë mbetur të njëjtat, shkruan lexo.

Sot, Almeda dhe Tolgahan mbushin plot pesë vite së bashku dhe aktorja zgjodhi foton më të ëmbël me partnerin për ta publikuar në Instagram. Ajo publikoi një foto ku shfaqej duke i dhuruar bashkëshortit një puthje në faqe, ndërsa krahas postimit vendosi vetëm numrin 5 dhe një zemër të kuqe.

Ndërsa Tolgahan shkruan në postimin e tij:“❤️5🧿 te dua shume shpirti im …”

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara