Vdes nëna e këngëtares së njohur kosovare

13:08 | 5 Nëntor 2019

Këgëtares së njohur shqiptare, Kaltrina Selimit i ka vdekur nëna. Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku ka njoftuar për ceremoninë mortore.

Këngëtarja e cila po kalon ditë të vështira ka marrë shumë komente ngushëlluese.

“Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë..Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë”, shkroi Kaltrina, përkrah një fotografie të zezë.

 

Ndërsa, Kaltrina ka kohë që jeton në Londër, bashkë me burrin e saj Dritonin dhe djalin, Tristanin./rtv21

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara