10 vendet që kanë tifozet më të zjarrta

18:30 | 13 Tetor 2019

Një gjë që e bën futbollin edhe më tërheqës janë padyshim tifozët. Herë pas here lojtarët kanë thënë se nuk do të ishin asgjë pa tifozët e tyre.

Kur flasim për tifozet femra, atmosfera bëhet edhe më interesante, duke shtuar shkëlqim në sport me veshjet e tyre të personalizuara, dhe me bukurinë e tyre.

Këtu janë 10 vendet me tifozet më të zjarrta:

10- Meksika

9- Kili

8- Belgjika

7- Suedia

6 – Gjermania

5- Paraguai

4- Argjentina

3- Spanja

2- Kolumbia

1- Brazili

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara