Zbardhet Ulqini (Foto)

22:10 | 11 Janar 2017

Temperaturave të ulëta të cila po përcillen edhe me dëborë pothuajse në tërë rajonin nuk i ka shpëtuar as qyteti i Ulqini.

Në disa fotografi dhe video të dërguara nga atje shihet se dëbora ka zbardhur qytetin e Ulqinit gjë e cila nuk ndodhë shumë shpesh.

Në video po ashtu shihet se kompanitë mirëmbajtëse të rrugëve kanë dalë menjëherë duke u kujdesur për pastrimin e rrugëve në Ulqin. /rtv21

15895291_897638810372386_5402795995842300135_n

15941388_897638833705717_4026514190787116473_n

Shpërndaje në rrjete sociale