Sherr me thika në Vlorë, ka të plagosur

23:13 | 9 Gusht 2018

Një sherr me thika ka ndodhur disa minuta më parë në lagjen ‘Pavarësia’ në Vlorë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në katin e 6-të të një pallati, ku janë përfshirë dy komshinj.

Dyshohet se gjatë konfliktit me armë të ftohta ka dhe persona të plagosur. Ndërkohë që nuk dihet shkaqet e ngjarjes. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia, dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./syri.net

Shpërndaje në rrjete sociale