Në Shkup bëhet thirrje për “bojkot” të zgjedhjeve presidenciale

20:41 | 16 Prill 2019

Një makinë që po qarkullon rreth Shkupit dhe u bën thirrje qytetarëve që të bojkotojnë zgjedhjet presidenciale.

Videoja që inçizoi “1TV” tregon një furgon në të cilin shkruan “Bojkot” me ngjyrat kombëtare maqedonase dhe prej të cilave dëgjohet muzikë.

Deri tani asnjë prej tre kandidatëve për president të vendit nuk u ka bërë thirrje anëtarëve të tyre për bojkot të zgjedhjeve.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara