MPB: 485 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse

10:10 | 17 Shtator 2020

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 485 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse.

Nga Ministria për Punë të Brendshme (MPB) në vazhdimësi apelojnë deri tek qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga qeveria dhe që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19./alsat

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara