Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:46 | 15 Shtator 2020

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë nga drejtimi verilindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 26 deri 33 gradë celcius.

Të enjten dhe të premten priten ulje të temperaturave dhe reshje të shiut në disa vende.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara