Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:12 | 1 Prill 2020

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ftohtë dhe me reshje të shiut dhe borës në disa vende.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -5 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -2 deri 6 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil por me temperatura nën zero në pjesën më të madhe të vendit./Telegrafi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara