Moti sot në Maqedoninë e Veriut

09:41 | 14 Dhjetor 2019

Moti sot paradite do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut ndërsa në pjesët malore me reshje të borës.

Reshjet do të jenë më shpeshta në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit, ndërsa pasdite do të ndalen.

Moti më pas do të jetë stabil dhe më i nxehtë.

Temperaturat do të lëvizin nga 0 deri tetë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 12 gradë celsius.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara