Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:09 | 4 Dhjetor 2019

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe i ftohtë. Do të fryjë erë e letë nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri -7, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 5 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Të shtunën pritet të ketë rritje të temperaturave ditore.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara