Moti sot në Maqedoninë e Veriut

08:49 | 5 Tetor 2019

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe ftohtë. Kohë pas kohe do të ketë reshje të shiut ndërsa ato do të bëhen më të fuqishme brenda natës.

Temperaturat minimale do të jenë nga 3 deri 11 gradë Celsius ndërsa temperaturat maksimale nga 17 deri 23 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të kemi mot të ngjashëm, temperatura maksimale do të arrijë 22 gradë celsius.

Ditë të mbarë!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara