Moti sot në Maqedoni

08:22 | 11 Shkurt 2019

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut, gjithashtu do të fryjë erë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -6 deri -2 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 5 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa sinoptikët paralajmërojnë reshje të shiut dhe borës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara