Moti sot në Maqedoni

09:06 | 11 Tetorë 2018

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, ndërsa pasdite në pjesën lindore të venit do të ketë mjegull të pakta. Gjithashtu do të fryjë edhe erë e lehtë verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardshme moti do të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara