Moti sot në Maqedoni

08:19 | 14 Shtatorë 2018

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët perëndimore dhe veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 25 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve në vazhdim pritet që të mbizotërojë mot stabil dhe i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara