Moti sot në Maqedoni

07:59 | 13 Mars 2018

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me diell, por edhe me vranësira mesatare, ndërsa në perëndimin e skajshëm, si edhe lindjen e skajshme, vranësirat do të jenë më të theksuara, ku pritet të ketë edhe të reshura të shiut dhe bubullima.

Do të fryj erë mesatare në drejtimin perëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 3°C e deri më 7°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 5°C e deri më 19°C./Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale