Moti sot në Maqedoni

08:10 | 13 Shkurt 2018

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës.

Temperaturat do të lëvizin prej -1 deri 9 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 6 gradë.

Nesër dhe pasnesër në pjesën perëndimore të vendit do të vazhdojnë reshjet e borës, por me intezitet më të ulët./telegrafi

Shpërndaje në rrjete sociale