Moti sot në Maqedoni

08:09 | 7 Dhjetorë 2017

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, ndërkaq mëngjesi është shumë i ftohtë dhe me temperatura nën 0°C. Pritet që të fryjë erë e lehtë veriperëndimore, përcjell telegrafi Maqedoni.

Temperatura ditore do të lëvizë nga 8°C e deri më 16°C.

Në Shkup e rrethinë do të ketë mot të ngjashëm, ndërkaq temperatura do të arri deri më 10°C./Telegrafi

Shpërndaje në rrjete sociale