McCain viziton Sarajevën

12:31 | 11 Prill 2017

Kryesuesi i Komitetit për forca të armatosura të Senatit amerikan dhe ish kandidati republikan për president të SHBA-ve, senatori John McCain do të qëndrojë sot për vizitë në Sarajevë.

McCain do të takohet me zyrtarë të Bosnjë e Hercegovinës dhe pas takimit do të mbajë një konferencë për media.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara